top of page

SESJE EFT
INDYWIDUALNE SESJE EFT ONLINE z Moniką Urbas-Smolicką

key-3087900_1920.jpg
Web capture_4-9-2022_94245_www.pinterest.ie.jpeg

Od frustracji do satysfakcji!

Pokażę Ci jak przez proces uwalniania emocji metodą EFT, możesz transformować jakość  Twojego życia.  

W prosty i łatwy sposób przejdziesz drogę od życia w stresie, poczucia zmęczenia i przytłoczenia codziennością, do radości, chęci działania i satysfakcji z życia.

 

Pieniądze, sukces, dobre relacje, zdrowie ... któż by tego nie pożądał ??? Zaskoczę Cię — Tak naprawdę nie o nie Ci chodzi! ​ Tak naprawdę chodzi Ci o emocje i uczucia! To brak lub obecność tych wyżej wymienionych aspektów w Twoim życiu powoduje w Tobie …

 

Stres

Przytłoczenie

Frustracja

Lęk

Panika

Złość

Wstyd

Smutek

Rozpacz

Niepokój itd...

Czujesz je, gdy tych aspektów Ci w życiu brakuje lub są na innym poziomie, niż byś tego pragnęła (to tych emocji i uczuć, których chcesz uniknąć), lub też

Radość

Szczęście

Poczucie bezpieczeństwa

Ekscytacja

Poczucie Wolności

Poczucie niezależności

Satysfakcja z życia — to jakich emocji pragniesz.

W czym pomaga EFT?

Co to jest EFT?

 • EFT to niezwykle prosta, szybka i zadziwiająco skuteczna technika. Bezpieczna zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Typowe ćwiczenia rozwojowe czy coachingowe oparte na tradycyjnych technikach rozwoju, mogą trwać miesiącami a nawet latami, zanim nastąpi trwała i pożądana zmiana. Dodatkowo umysł ma naturalną skłonność do odrzucania zmian, które traktuje jako zagrożenie i dlatego tak trudno nam coś w sobie zmienić lub wdrożyć nowe nawyki. Dzięki EFT możemy ten mechanizm ominąć i szybko osiągać efekty. W czym tkwi sukces? - W połączeniu pracy mentalnej z pracą z ciałem (używamy punktów na ciele). Dodatkowym plusem tej metody jest to, że zmiany zachodzą w Tobie na stałe, a nie tylko doraźnie.

 • Metoda istnieje już ponad 20 lat. Jednak w Polsce jest stosunkowo mało znana. Natomiast w USA zajmuje czołową pozycję wśród terapii meridianowych (meridiany - to kanały przebiegające wzdłuż ciała, przez które przepływa energia życiowa). Szacuje się, że ok. 10 milionów ludzi na świecie korzysta z tej metody.

 • Metoda ta łączy w sobie elementy terapii poznawczej, ekspozycji oraz akupresury.

 • Podczas stosowania ćwiczeń EFT łączymy skoncentrowaną myśl o problemie z równoczesnym opukiwaniem odpowiednich punktów akupunkturowych na ciele - meridianów (opukujesz je sama/sam).  Dzięki temu zostaje wyciszona reakcja na stres (walka, ucieczka- zamrożenie) a do ciała zostaje wysłany sygnał, że zagrożenie minęło. Opukiwanie oraz sam fakt dopuszczenia do świadomości istnienia stresujących myśli, czy emocji, uczą organizm reagowania w sposób zrównoważony.

 • Pozwala to zaprogramować pewne ścieżki neuronalne w mózgu. To ostatecznie prowadzi do zmiany sposobu postrzegania, zmiany zachowania, uwalniania negatywnych przekonań, zniwelowania negatywnych emocji czy pobudzenia układu odpornościowego do samodzielnej regeneracji. Przywraca również naturalną równowagę energetyczną w ciele.

Dlaczego warto stosować EFT?

 • EFT neutralizuje negatywne emocje i uwalnia blokujące nas przekonania, dzięki czemu przywraca naturalną równowagę energetyczną w ciele.

 • Już 15 minut opukiwania, redukuje poziom kortyzolu (hormon stresu). Po godzinie opukiwania spada on nawet o 25%

 • To jedna z najszybciej rozwijających się technik rozwoju osobistego na świecie. Jest prosta, szybka i skuteczna (szacuje się jej skuteczność 80-90%). 

 • Regularne stosowanie EFT daje zauważalne, szybkie i głębokie zmiany w każdej dziedzinie życia, od kariery i finansów, po relacje z innymi, do zdrowia fizycznego i emocjonalnego.

 • Jej niezwykła skuteczność polega na odkrywaniu prawdziwych podświadomych źródeł problemów, żeby następnie szybko i trwale się od nich wyzwolić.

 • To wspaniałe narzędzie rozwoju osobistego, jak również biznesowego 

 • Działa na trzy aspekty: na ciało, umysł ale przede wszystkim emocje (czyli energetykę)

 • Niweluje opór przed zmianami i działaniami 

 • Czujesz wiekszy spokój i bezpieczeństwo 

 • Mocno wspiera kreację celów i marzeń, sukcesów i życiowych planów

Pytania i wątpliwości

 • Czy ta metoda jest bezpieczna? 

Tak, jest bezpieczna, mogą stosować ją nawet dzieci. Jej dobroczynne skutki są poparte badaniami naukowymi.

 • Czy metodę można stosować samodzielnie? 

Jak najbardziej, możesz ja stosować samodzielnie w każdej sytuacji, kiedy tego potrzebujesz. 

 •  Mam wątpliwości czy będę ją umiała zastosować  samodzielnie?

Tak dasz radę, jest dziecinnie prosta i szybka do nauczenia się.

 • Już próbowałam metody EFT, ale nie działała. 

 Ja tą metodę odłożyłam na 8 lat ;) próbowałam i nie poczułam rezultatu;) Na tamten czas próbowałam tej metody samodzielnie, bez trenera. O Po 8 latach znów "przypadkiem" ta metoda trafiła do mojego życia, ale dopiero poczułam moc tej metody pracując z trenerem ;) do tego stopnia mnie ta metoda zachwyciła, że postanowiłam pracować jako trener metody EFT ;) Być może też, tak jak ja, nie zauważyłaś subtelnych zmian, nie doczyściłaś wszystkich aspektów i nie dotarłaś do problemu źródłowego,  co by przyniosło bardziej spektakularne efekty ;) Być może też stosowałaś ogólnodostępne materiały, które być może nie dotykały Twoich aspektów lub nie angażowały Cię emocjonalnie. Jednakże metoda działa za każdym razem, chociaż my często nie zauważamy efektów albo nie wiążemy ich zupełnie ze stosowaniem EFT.

 • Po czym poznam, że metoda działa? 

Możesz mieć różne sensacje w ciele: swędzenie, napięcia, kłucie w ciele,"wiotczenie mięśni", ziewanie, czasem nawet pojawia się ból, może pojawić się całe spektrum emocji, a na zakończenie pojawia się większy spokój.  Po czasie zauważasz jak inaczej reagujesz na różne sytuacje, inaczej się zachowujesz, relacje układają się lepiej i to co kiedyś dla Ciebie było niemożliwe, teraz staje sie Twoja rzeczywistością. Zaczynasz dostrzegać możliwości, których nigdy wcześniej nie widziałeś, pojawiają się ludzie, którzy pomagają realizować Twoje cele i marzenia :) Pojawia się więcej energii i chęć do działania. 

 • Czy metoda jest stosowana w rozwoju osobistym i biznesowym?

Metodę EFT stosują i rekomendują osobistości takie jak: Louise Hay, dr Joe Vitale, dr Mercola, dr Dawson Church, Carol Look, Margaret M. Lynch, Tony Robbins, Jack Canfield, T. Harv Eker czy Deepak Chopra i wielu innych.

Bonusy pracy ze mną: 

 • Masz gwarancję rezultatu (zwrócę Ci pieniądze, jeżeli nie poczujesz różnicy w skali swojego problemu po naszej sesji)

 • Metodę Eft wzbogacam o warsztat Ustawień Systemowych Berta Hellingera oraz pracę z wewnętrznym dzieckiem oraz coachingu w zależności od potrzeb procesu. W nurcie rozwoju osobistego żyję od 15 lat. 

 • Zdemaskujemy i pokonamy  Twojego ukrytego i subtelnego wroga jakim jest opór i lęk przed zmiana, który sabotuje Twoje wszelkie działania

 • Na sesji poruszamy Twoje unikatowe aspekty problemu oraz unikatowe powiązania i ograniczenia emocjonalne i uwolnimy je. Czyli przyspieszymy proces skupiając się na Tobie.

 • W trakcie sesji zadaję Ci pytania, które prowadzą Cię głębiej w proces, Pomagam Ci dostrzec to, czego pracujac sama/sam byś nie była w stanie zauważyć, ponieważ zboku widać wicej ;) Sama pewno to zauważyłaś, że najciemniej pod latarnią ;)

 • Bacznie czuwam czy w trakcie sesji nie ulegasz oporowi i czy nie uciekasz od sedna problemu (to jest niezwykle trudno wychwycić pracujac samodzielnie). 

 • Masz do mnie dostęp telefoniczny lub mailowy w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości

 • Praca z drugą osobą daje nam efekt synergii. Synergia opiera się na idei, że efekt pracy współpracujących ze sobą osób jest większy niż suma efektów wytworzonych przez każdą z nich. (2+2=5)

Dodatkowo otrzymujesz: 

 • Szablony do samodzielnej pracy ze sobą

 • Listę pytań pogłębiających proces

 • Zapewnię Ci wsparcie osoby, która też jest w procesie tak jak Ty, co Cię dodatkowo zmotywuje do samodzielnej pracy oraz pomoże dostrzec efekty, które być może byś przeoczyła ;)

Uwaga:

Cena w tej chwili jest promocyjna — Cena pojedynczej sesji teraz wynosi 40 Euro, docelowo będzie wynosiła 70 Euro.

Sesje można też wykupić w pakiecie 3 sesje w cenie 100 Euro. 

Istnieje również możliwość wykupienia sesji w ramach prezentu dla bliskiej sercu osoby.

OPINIE O SESJACH EFT Z MONIKĄ URBAS-SMOLICKĄ

Pracowałam już z wieloma coachami i trenerami EFT, a Monika wyróżnia się wg mnie połączeniem przenikliwego spojrzenia na temat (chyba żadne sabotaże mojego ego nie zdołały się ukryć przed nią ) i jednocześnie umiejętnością tworzenia bardzo otwartej, luźnej i przyjaznej atmosfery całego spotkania. Osobowość Moniki - wesołe, sympatyczne i otwarte usposobienie jak dla mnie - jest dużym plusem, dodatkowo jej troska o klienta, aby był dla siebie w trakcie sesji łagodny, ciepły i uważny, oraz jednocześnie świadomość, że mimo wszystko, Monika wnikliwie czuwa nad całym procesem - to wszystko pozwalało mi się poczuć komfortowo i wejść jeszcze głębiej w proces swojej zmiany, czego efekty później objawiały się realnie w życiu Osobiście polecam sesje eft z Moniką i pewnie będę wracać !

ZAMÓW JUŻ TERAZ SESJE EFT
Z MONIKĄ URBAS-SMOLICKĄ!

20221113_144355.jpg