PROMOCJE

FREE konsultacja z akredytowanym biurem rachunkowym Nimbus Accounting Ltd na hasło ‘Ladies Nights’!

Wyszukanie dobrej firmy księgowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Anitę Sajkiewicz - właścicielkę biura rachunkowego Nimbus Accounting Ltd. To prawdziwa profesjonalistka działająca na terenie Irlandii, która zna się na swojej robocie jak nikt inny.

Anita Sajkiewicz jest właścicielką Nimbus Accounting Ltd. Nimbus Accounting to rodzinna firma internetowa założona i zarządzana przez Anitę, byłą księgowy korporacjyjną, która została przedsiębiorcą. Firma jest notowana jako licencjonowana praktyka przez prestiżowy organ księgowy Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), a także zarejestrowana jako agent podatkowy w Urzędzie Skarbowym. Jest certyfikowanym doradcą oprogramowania księgowego Xero w sieci. Z pasją pomaga właścicielom małych firm i przedsiębiorcom. W szczególności specjalizuje się we współpracy z firmami internetowymi i uwielbia mieć takie osobiste kontakty z klientami. Pomaga przedsiębiorcom internetowym w całej Irlandii w rozpoczynaniu i rozwijaniu działalności oraz zarządzaniu nią, aby mogli się rozwijać. Nie jest tylko tradycyjnym księgowym na koniec roku, którzy przygotowują roczne sprawozdania finansowe i zeznania podatkowe. Oprócz tego zapewnia swoim klientom stałe wsparcie, pomagając im zarządzać finansami w ich biznesie i pomagać im radzić sobie w trudnych czasach.

 

Dla wszystkich Ladies mamy Free Discovery Call (15 min) w języku polskim lub angielskim. Free Discovery Call można zamówić kontaktując się przez e-mail info@nimbus.ie na hasło ‘Ladies Nights’. To 15-minutowa rozmowa telefoniczna. Jest to dla okazja, aby dowiedzieć się jak najwięcej o Twojej firmie i tym, co próbujesz osiągnąć, zrozumieć, co działa dobrze, jakie wyzwania stoją przed Tobą i jak możemy Ci pomóc przezwyciężyć te wyzwania.

Pakiet Noworoczny na hasło 'ladies nights club'! 

Konsultacja z dyplomowanym Nutrition and Health Coachem. Cena pakietu – 70 EUR

Oferta Katarzyny Czekaj (KasiaNutriCoach) w ramach usług Nutrition and Health Coaching (dyplom w Irish Institute of Nutrition & Health.

 

W usłudze Kasia gwarantuje:

Pierwszą konsultację trwającą 90 min w cenie 45 EUR.

W czasie konsultacji omówię z klientem dzienniczek posiłków uprzednio prowadzony przez klienta przez 10-14 dni oraz stan zdrowia obecny i w przeszłości, między innymi: nawyki żywieniowe, odporność na infekcje sezonowe, możliwe alergie, aktywność fizyczna, poziom stresu, potencjalne choroby/skłonności dziedziczne.

Na koniec wraz z klientem przedyskutujemy i uzgodnimy wspólnie zalecenia żywieniowe i zdrowotne na kolejne tygodnie oraz termin następnego spotkania. Ustalenia będą dostosowane do możliwości czasowo/budżetowych i innych uwarunkowań klienta.

Pierwsza wizyta będzie podsumowana w e-mailu do klienta z uwzględnieniem wszystkich zaleceń i sugestii, w tym przykładowych przepisów i źródeł dodatkowych informacji merytorycznych i motywacyjnych.

Drugą konsultację około 3-4 tygodnie później (tzw. follow-up) trwającą 60 min w cenie 25 EUR.

W czasie drugiego spotkania omówię z klientem postępy i wyzwania, które klient napotkał w realizacji zaleceń. Zalecenia będą mogły być zmodyfikowane i dostosowane jeszcze bardziej do potrzeb klienta i do osiągniętych wyników oraz obserwacji ze zmian wprowadzonych w żywieniu i nawykach zdrowotnych z 3-4 tygodni po pierwszej wizycie.

Za powyższe dwie sesje oplata wynosi 70 EUR z góry przy pierwszym spotkaniu.

Każda następna sesja coaching-owa wynosić będzie gwarantowane ceny: 15 EUR za 30 min lub 30 EUR za 60 min  - w zależności od potrzeb klienta takich jak osiągane rezultaty, stopień wymaganego wsparcia w realizacji zaleceń i napotykane trudności.

Każda wizyta będzie podsumowana w e-mailu do klienta.

📧 katarzynajoanna.czekaj@gmail.com 

Super Health Food

LA DOLCE VITA ELITE BUSINESS MASTERMIND

Skorzystaj z kodu promocyjnego - „Ladies Night” - aby otrzymać specjalna cenę na 3-Miesięczny cykl spotkań online 'mastermind' z RENIĄ M. ORR DLA KOBIET, który zakończy się WYJĄTKOWYM WYDARZENIEM NA ŻYWO W PARYŻU!

 

to TWOJA SZANSA, dzięki której MOŻESZ rozwinąć SWÓJ BIZNES oraz realizować swoje marzenia!

📧 kasiaforest@gmail.com  

📧 renia@ldvelite.com

więcej info: https://ldvelite.com/mastermind/

Digital Lotus 

Digital Lotus ma dla Klubu „Ladies Nights” specjalną promocję!

 

 kampanie reklamowe oraz strony internetowe by Digital Lotus tylko dla nas 20% taniej na hasło 'ladies nights club'!

Fotolia_102123633_Subscription_Monthly_X

Wojtek Potaszkin dance academy

Zapraszamy na LEKCJE TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DZIECI oraz DOROSŁYCH @ Wojtek Potaszkin Dance Academy💯❗💃🕺

Na hasło 'ladies nights club' mięsieczny karnet (8 lekcji) w cenie 75 Euro 🌈😜⚡  

🗺 Palmerstown Business Park, Old Lucan Road Dublin, Ireland

 

☎️ Wojtek Potaszkin - tel. 085 875 5367

 

📧 wojtek.potaszkin@gmail.com  

 

Więcej info: www.wojtekdance.com