👠Podcast Ladies Nights Club
‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ 👠

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

W 1 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Gosia Wojciulewicz - Health & Wellness Coach, Konsultantka i Trenerka, Certyfikowana Nauczycielka Yoga, Pilates oraz Instruktorka QiGong.

MEDYTACJA

W 2 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Aga Schmidt - międzynarodowa trenerka kompetencji i pracy z kobietami w projektach przeznaczenia 👠Aga opowiada m.in. o tym czy trzeba medytować codziennie oraz dlaczego warto medytować.

WIZERUNEK

W 3 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Justyna Vop - stylistka modowa 👠 Justyna opowiada m.in. o tym jak wizerunku wpływa na poczucie pewności siebie i jak możemy zadbać o swój wygląd.

CZYTANIE

W 4 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Aneta Kubas - szefowa Biblary Polish Community Centre & Library 👠Aneta opowiada m.in. dlaczego warto czytać oraz Festiwalu Literackim O'czytani już w czerwcu w Dublinie

MINDFULNESS

W 5 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ gośćmi Ladies Nights Club są Gosia Wojciulewicz - Health & Wellness Coach, Konsultantka i Trenerka, Certyfikowana Nauczycielka Yoga, Pilates i QiGong oraz Aga Schmidt - międzynarodowa trenerka kompetencji i pracy z kobietami w projektach przeznaczenia 👠Gosia i Aga będą opowiadać m.in. jak trenować mindfulness oraz ile czasu musi upłynąć, żeby praktyka uważności zaczęła przynosić zauważalne efekty.

PSYCHOSOMATYKA

W 6 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Agnieszka Wojtala - certyfikowany facylitator psychobiologii i terapii somatycznej 👠Aga opowiada m.in. o tym jaki wpływ ma nasza psychika, emocjonalność na zdrowie naszego ciała oraz czy można bezpośrednio odczytać po symptomach w ciele związek z problemami w sferze psychicznej.

MENTORING

W 7 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ gościem Ladies Nights Club jest Dorota Bencheikh - promotorka zdrowia, doTERRA lider oraz aromaterapeutka. Swoją pasję przerodziła w biznes i również pokazuje innym jak to zrobić. Udziela porad, konsultacji oraz prowadzi warsztaty z zakresu zdrowia i naturalnych metod wspierania organizmu. Jako lider kilku niezależnych zespołów, organizuje szkolenia i jest wsparciem oraz mentorem dla swoich partnerów biznesowych 👠Dorota opowiada m.in. o tym czy jest mentoring oraz jak porady mentora wpłynęły na jej życie.

 

Powszechnie wiadomo, że większość ludzi, którzy w zawodowym życiu osiągnęli satysfakcję, którą inni nazywają sukcesem - korzysta z porad mentora. Działając samodzielnie nie jesteśmy w stanie zajść tak daleko jak przy osobie, która będzie nam pokazywał jak zrobić coś dobrze. Mentor może podpowiedzieć nam, w jaki sposób wystartować lub optymalizować swoje działania. Dzięki mentorowi nie popełnisz głupich błędów, które popełnia większość osób na początku swojej drogi.