top of page

👠Podcast Ladies Nights Club
‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ 👠

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

W 1 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Gosia Wojciulewicz - Health & Wellness Coach, Konsultantka i Trenerka, Certyfikowana Nauczycielka Yoga, Pilates oraz Instruktorka QiGong.

MEDYTACJA

W 2 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Aga Schmidt - międzynarodowa trenerka kompetencji i pracy z kobietami w projektach przeznaczenia 👠Aga opowiada m.in. o tym czy trzeba medytować codziennie oraz dlaczego warto medytować.

WIZERUNEK

W 3 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Justyna Vop - stylistka modowa 👠 Justyna opowiada m.in. o tym jak wizerunku wpływa na poczucie pewności siebie i jak możemy zadbać o swój wygląd.

CZYTANIE

W 4 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Aneta Kubas - szefowa Biblary Polish Community Centre & Library 👠Aneta opowiada m.in. dlaczego warto czytać oraz Festiwalu Literackim O'czytani już w czerwcu w Dublinie

MINDFULNESS

W 5 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ gośćmi Ladies Nights Club są Gosia Wojciulewicz - Health & Wellness Coach, Konsultantka i Trenerka, Certyfikowana Nauczycielka Yoga, Pilates i QiGong oraz Aga Schmidt - międzynarodowa trenerka kompetencji i pracy z kobietami w projektach przeznaczenia 👠Gosia i Aga będą opowiadać m.in. jak trenować mindfulness oraz ile czasu musi upłynąć, żeby praktyka uważności zaczęła przynosić zauważalne efekty.

PSYCHOSOMATYKA

W 6 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Agnieszka Wojtala - certyfikowany facylitator psychobiologii i terapii somatycznej 👠Aga opowiada m.in. o tym jaki wpływ ma nasza psychika, emocjonalność na zdrowie naszego ciała oraz czy można bezpośrednio odczytać po symptomach w ciele związek z problemami w sferze psychicznej.

MENTORING

W 7 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ gościem Ladies Nights Club jest Dorota Bencheikh - promotorka zdrowia, doTERRA lider oraz aromaterapeutka. Swoją pasję przerodziła w biznes i również pokazuje innym jak to zrobić. Udziela porad, konsultacji oraz prowadzi warsztaty z zakresu zdrowia i naturalnych metod wspierania organizmu. Jako lider kilku niezależnych zespołów, organizuje szkolenia i jest wsparciem oraz mentorem dla swoich partnerów biznesowych 👠Dorota opowiada m.in. o tym czy jest mentoring oraz jak porady mentora wpłynęły na jej życie.

 

Powszechnie wiadomo, że większość ludzi, którzy w zawodowym życiu osiągnęli satysfakcję, którą inni nazywają sukcesem - korzysta z porad mentora. Działając samodzielnie nie jesteśmy w stanie zajść tak daleko jak przy osobie, która będzie nam pokazywał jak zrobić coś dobrze. Mentor może podpowiedzieć nam, w jaki sposób wystartować lub optymalizować swoje działania. Dzięki mentorowi nie popełnisz głupich błędów, które popełnia większość osób na początku swojej drogi.

MEDYTACJA

W 8 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ gośćmi Ladies Nights Club są Gosia Wojciulewicz - Health & Wellness Coach, Konsultantka i Trenerka, Certyfikowana Nauczycielka Yoga, Pilates i QiGong oraz Aga Schmidt - międzynarodowa trenerka kompetencji i pracy z kobietami w projektach przeznaczenia 👠Gosia i Aga opowiadają m.in. jak praktyka duchowości wpływa na nasze życie oraz jak poprawić przepływ energii w ciele.

 

Powszechnie wiadomo, że większość ludzi, którzy w zawodowym życiu osiągnęli satysfakcję, którą inni nazywają sukcesem - zazwyczaj regularnie praktykuje jakąś ścieżkę duchową lub medytuje. Codzienna praktyka duchowa daje wsparcie, zwiększa koncentrację oraz poczucie dobrostanu psychicznego, a także wspiera walkę ze stresem i poprawia komfort życia. Regularne medytowanie pozwala zachować równowagę między ciałem i umysłem oraz daje pozytywną energię na cały dzień. Każdy dzień jest dobry na zmianę. Zatem już dzisiaj zacznij medytować! 

ODŻYWIANIE

W 9 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Marta Adamska - terapeutka żywieniowa, coach zdrowia i stylu życia oraz psychodietetyk. Marta jest członkiem organizacji zrzeszającej praktykujących Terapeutów Żywieniowych w Irlandii. Współpracuję z Polską Kliniką AMA w Dublinie oraz prowadzę swoją działalność online, pomagając tym, którzy zagubili się zarówno w "dietach" jak i w powrocie do zdrowia 👠Marta opowiada m.in. jak dieta wpływa na nasze samopoczucie oraz skąd się biorą zaburzenia odżywiania.

URODA

W 10 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Lidia Lewandowska, założycielka firmy SIMPLÍ botanicals, produkującej 100% naturalne i wegańskie produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. 👠Lidia opowiada m.in. co pielęgnacja skóry ma wspólnego ze zdrowiem oraz w jaki sposób dobiera produkty pielęgnacyjne dla swoich klientów.

POCZUCIE WARTOŚCI

W 11 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Livi Joanna — Metafizyczka, Holistyczny Coach, Energoterapeutka, Dietetyczka holistyczna i trenerka rozwoju osobistego metody Vedic Art, artystka intuicyjna, poetka. 👠Livi opowiada m.in. czym jest poczucie własnej wartości i jak wpływa ono na jakość naszego życia.

Relax O’Clock

W 12 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Gosia Wojciulewicz — Health & Wellness Coach, Konsultantka i Trenerka, Certyfikowana Nauczycielka Yoga, Pilates i QiGong 👠 Gosia opowiada m. in. o tym jak się skutecznie relaksować oraz jak się zorganizować, by zawsze znaleźć czas na relaks.

PODRÓŻE

W 13 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Aga Schmidt — międzynarodowa trenerka kompetencji i pracy z kobietami w projektach przeznaczenia 👠 Aga opowiada m.in. o tym co daje podróżowanie i jak podróżowanie może pozytywnie wpłynąć na nasze życie. Powszechnie wiadomo, że większość ludzi, którzy w zawodowym życiu osiągnęli satysfakcję, którą inni nazywają sukcesem — zazwyczaj regularnie podróżuje. Podróżowanie jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. Oprócz możliwości poznania nowych miejsc i spotkania interesujących ludzi, podróżowanie jest fantastycznym sposobem na poznanie siebie. Każdy dzień jest dobry na zmianę. Zatem już dzisiaj zacznij podróżować!

Ladies Night Summer Goodbye Party 2022

W 14 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszymi gośćmi są dziewczyny z Teamu organizacyjnego Ladies Night Summer Goodbye Party: Karolina Gieroń, Justyna Michałów, Gosia Wojciulewicz, Ewa Kolasik, Ola Domańska oraz Julita Jaroszuk - Narkowicz. 👠A w programie wszystko o 'Ladies Night – SUMMER GOODBYE PARTY' 17 września 2022 w Domu Polskim POSK 🥂 Tym razem impreza dla wszystkich!

👠#15 Podcast Ladies Nights Club 👠NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJCIE, DZIEWCZYNY!

W 15 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Monika Bosek — fryzjerka gwiazd & stylistka fryzur, która już wkrótce zawita ze swoim pop-up salonem fryzjerskim w Dublinie 👠

👠#16 Podcast Ladies Nights Club 👠PO KURSIE DZIEJĄ SIĘ CUDA!

W 16 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Aga Schmidt — międzynarodowa trenerka kompetencji i pracy z kobietami w projektach przeznaczenia 👠 

👠#17 Podcast Ladies Nights Club 👠NIE DAJ SIĘ JESIENNEJ CHANDRZE ❤️🌞

W 17 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Agnieszka Wojtala — certyfikowany facylitator psychobiologii i terapii somatycznej 👠

👠# 18 Ladies Nights Podcast 👠Ladies Night Charity Party ❤️

W 18 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszymi gośćmi są członkowie Teamu organizacyjnego Ladies Night Charity Party: Renata Lędzińska, Elwira Bernaciak, Paweł Jasiński oraz Julita Jaroszuk-Narkowicz ❤️ W programie imprezy'Ladies Night – CHARITY PARTY' w POSK-u: Arts & Crafts Market, Warsztaty, Koncert oraz Networking 😍🌞🍹

👠#19 Podcast Ladies Nights Club ❤️ IDŹ ZA TYM, CO MÓWI CI TWOJE SERCE!

W 19 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Anna Sokołek — certyfikowaną nauczycielką tantry m.in. w międzynarodowej szkole Santoshi Tantra Woman Polska. Prowadzi własną markę Tantra dla Kobiet, Ustawienia Systemowe — Anna Sokołek . Na ścieżce tantrycznej od dziewięciu lat. Ania prowadzi warsztaty tantry dla kobiet i grup mieszanych w Polsce i za granicą. Certyfikowany praktyk tantrycznej pracy z ciałem po szkole Johna Hawkena "Paths of Transformations". Spełniona wokalistka i nauczycielka śpiewu po Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez wiele lat prowadziła holistyczne warsztaty "Uwolnij swój głos". Obecnie kształci się również w "Szkole Cichych Ustawień Gerharda Walpera" wg. metody Berta Hellingera 👠

 

A w programie m.in. o tym, czym jest tantra oraz co się będzie działo podczas weekendowych warsztatów tantry dla kobiet online 19-20 listopada 2022 pod tytułem Odkryj w sobie Boginię — Warsztat dla kobiet z Anną Sokołek ❤️

 

Więcej info o warsztacie Odkryj w sobie Boginię z Anną Sokołek: https://bit.ly/3cKYCAD

🎙#20 Podcast Ladies Nights Club 👠LADIES NIGHT CHRISTMAS MARKET 2022 ✨🎁❄️🎅❤️

W 20 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszymi gośćmi są dziewczyny z Teamu organizacyjnego Ladies Night Christmas Market: Żaneta Chytro & Kasia Rajba ⭐️ 👠A w programie wszystko o 'Ladies Night — Christmas Market' 26 listopada 2022 w Domu Polskim POSK 🥂 Tym razem impreza dla wszystkich! Podpowiemy wam jak w tym roku sprawić swoim bliskim wyjątkowy prezent pod choinkę! Będzie to świetna okazja do zakupu prezentów, naturalnych wyrobów czy barwnych, świątecznych ozdób. Będziecie mogli również skorzystać z mini zabiegów naszej kosmetyczki 🤶🎄🎉 W programie imprezy 'Ladies Night — Christmas Market 2022' w POSK-u: Market, Koncert Kolęd, Konsultacje & Networking. Imprezie będzie towarzyszyć wystawa sztuki, z której cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Marty Lukaszewicz ❤️ ​Każdy osoba, która zrobi zakupy podczas imprezy — weźmie udział w LOTERII!!! Data: 26 listopada 2022 Czas: Godzina: 16.00 – 20.00 Miejsce: POSK Dom Polski. Adres: 20 Fitzwilliam Place, Dublin 2, Ireland. Wiecej info: https://fb.me/e/1YjVDV3Lc

🎙#21 Podcast Ladies Nights Club 👠LADIES NIGHT CHRISTMAS MARKET 2022 ✨🎁❄️🎅❤️

W 21 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszymi gośćmi są dziewczyny z Teamu organizacyjnego Ladies Night Christmas Market: Livi Joanna & Kasia Rajba ⭐️ 👠A w programie wszystko o 'Ladies Night — Christmas Market' 26 listopada 2022 w Domu Polskim POSK 🥂 Tym razem impreza dla wszystkich! Podpowiemy wam jak w tym roku sprawić swoim bliskim wyjątkowy prezent pod choinkę! Będzie to świetna okazja do zakupu prezentów, naturalnych wyrobów czy barwnych, świątecznych ozdób. Będziecie mogli również skorzystać z mini zabiegów naszej kosmetyczki 🤶🎄🎉 W programie imprezy 'Ladies Night — Christmas Market 2022' w POSK-u: Market, Koncert Kolęd, Konsultacje & Networking. Imprezie będzie towarzyszyć wystawa sztuki, z której cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Marty Lukaszewicz ❤️ ​Każdy osoba, która zrobi zakupy podczas imprezy — weźmie udział w LOTERII!!! Data: 26 listopada 2022 Czas: Godzina: 16.00 – 20.00 Miejsce: POSK Dom Polski. Adres: 20 Fitzwilliam Place, Dublin 2, Ireland. Wiecej info: https://fb.me/e/1YjVDV3Lc

🎙#22 Podcast Ladies Nights Club 👠LADIES NIGHT CHRISTMAS MARKET 2022 ✨🎁❄️🎅❤️

W 22 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszymi gośćmi są dziewczyny z Teamu organizacyjnego Ladies Night Christmas Market: Iwona Przebinda oraz Renata Ledzinska⭐️ 👠A w programie wszystko o 'Ladies Night — Christmas Market' 26 listopada 2022 w Domu Polskim POSK 🥂 Tym razem impreza dla wszystkich! Podpowiemy wam jak w tym roku sprawić swoim bliskim wyjątkowy prezent pod choinkę! Będzie to świetna okazja do zakupu prezentów, naturalnych wyrobów czy barwnych, świątecznych ozdób. Będziecie mogli również skorzystać z mini zabiegów naszej kosmetyczki 🤶🎄🎉 W programie imprezy 'Ladies Night — Christmas Market 2022' w POSK-u: Market, Konsultacje & Networking. Imprezie będzie towarzyszyć wystawa sztuki, z której cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Marty Lukaszewicz ❤️ ​Każdy osoba, która zrobi zakupy podczas imprezy — weźmie udział w LOTERII!!! Data: 26 listopada 2022 Czas: Godzina: 16.00 – 20.00 Miejsce: POSK Dom Polski. Adres: 20 Fitzwilliam Place, Dublin 2, Ireland. Wiecej info: https://fb.me/e/1YjVDV3Lc

🎙# 23 Podcast Ladies Nights Club 👠 GALWAY CHRISTMAS PARTY 2022 ✨🎁❄️🎅❤️

W 23 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszymi gośćmi są dziewczyny z Teamu organizacyjnego Ladies Night Christmas Party w Galway: Dorota Bencheikh, Justyna Michałów & Lidia Lewandowska. ⭐️ GALWAY Christmas Party 2022⭐️🍾Oj, znowu będzie się działo 🎅❤️ 🎄🎉 Zapraszamy na kolejną edycję Ladies Night już 10 GRUDNIA 2022 do SCCUL Enterprise Centre w Galway od godz. 14 do 18. Wstęp na imprezę jest wolny ✨🎁❄️ Podpowiemy wam jak w tym roku sprawić swoim bliskim wyjątkowy prezent pod choinkę! Będzie to świetna okazja do zakupu prezentów, naturalnych wyrobów czy barwnych, świątecznych ozdób. Będziecie mogli również skorzystać z porad kosmetycznych Lidii Lewandowskiej z firmy Simpli Botanicals 🤶🎄🎉 W programie imprezy GALWAY Christmas Party 2022 w SCCUL Enterprise Centre: Market, Loteria, Konsultacje & Networking. Data: 10 grudnia 2022 Czas: Godzina: 14.00 – 18.00 Miejsce: SCCUL Enterprise Centre, Castlepark Road, Ballybane, Galway Więcej info: https://fb.me/e/35TiIhFvA Partnerzy wspierający wydarzenie: • Digital Lotus http://digitalotus.com/ • Kate Rajba Art Studio https://www.katerajba.com/ Patronat medialny Hello Irlandia

🎙#24 Ladies Nights Podcast 👠 DUŻY KROK W NOWY ROK ✨❤️

W 24 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Beata Serafin: - Fizjoterapeutka holistyczna, - Provider TRE® metody na stres w ciele, - Certyfikowana instruktorka Pilates Core, - Certyfikowana terapeutka w terapii czaszkowo-krzyżowej/ cranio-sacral, masażystka Jivaka. A w programie m.in. o tym jak zaplanować nowy rok oraz czy w grupę warto wykorzystać do osiągania swoich celów. ❤️Zapraszamy serdecznie 12 LUTEGO 2023 na Spotkanie Ladies Nights – KRĄG KOBIET w Dublinie! Facebook Event: https://fb.me/e/3oyQNoj0q

🎙#25 Ladies Nights Podcast 👠 ❤️ZNAJDŹ DROGĘ, ALBO JĄ SOBIE STWÓRZ

W 25 odcinku podcastu Ladies Nights Club pt. ‘’JAK ZADBAĆ O SIEBIE!’’ naszym gościem jest Lidia Lewandowska, założycielka firmy SIMPLÍ botanicals, produkującej 100% naturalne i wegańskie produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. 10% rabatu na produkty z oferty SIMPLÍ botanicals w sklepie Ladies Nights Club – 100% naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała dla dzieci, jak i dla dorosłych! SKLEP LADIES NIGHT: https://www.ladiesnightsclub.com/shop

 

SIMPLÍ botanical to 100% wegańskie produkty do pielęgnacji ciała i twarzy. Są one bezpieczne dla skóry, przyjazne dla środowiska oraz na bazie wyłącznie naturalnych składników, które pielęgnują i leczą skórę. Kosmetyki nie posiadają w składzie żadnych toksycznych czy sztucznych substancji, TYLKO najczystsze składniki roślinne z certyfikatami i ekologiczne opakowania! To, co zaczęło się od produkcji kosmetyków na małą skalę — wyłącznie na użytek własny, czy sąsiadów, przekształciło się w pełną linię produktów do pielęgnacji skóry dla każdego. 100% wegańskie i wolne od okrucieństwa. BEZ UŻYCIA WODY. Produkty na dzień i noc. Produkty dla dzieci. Składniki pochodzenia naturalnego. Certyfikowane, ekologiczne i surowe składniki do pielęgnacji skóry. Ręcznie robione ​

 

❤️Zapraszamy serdecznie 12 LUTEGO 2023 na Spotkanie Ladies Nights – KRĄG KOBIET w Dublinie!

 

Facebook Event: https://fb.me/e/3oyQNoj0q

 

Jeżeli szukasz wzmocnienia swojej kobiecości, wsparcia życzliwych osób, przestrzeni na dzielenie się swoimi radościami i smutkami, poczucia siostrzeństwa tak dzisiaj potrzebnego – zapraszamy Cię na nasze spotkanie! Tworzymy społeczność świadomych i spełnionych kobiet, które wzmocnione „u źródła” wspierają się nawzajem. Uaktywnienie energii na wysokich wibracjach. Uwalnianie negatywnych emocji i blokad. Połączenie się z kobiecą energią. Integracja ciała, umysłu i serca Praca z intuicją, medytacja A przede wszystkim dużo śmiechu, zabawy i pozytywnych wibracji! To spotkanie będzie wyjątkowe, ponieważ Każda z Was będzie tworzyć przestrzeń Kręgu. Poruszymy tematy w zależności od tego, czego będziecie potrzebować na danym momencie życia. PROWADZI: Katarzyna Rajba Zajmuje się sztuka od lat i jest założycielką Studia Art and Healing w Wicklow. Jej główną domeną jest Ekspresjonistyczna Abstrakcja. Jest certyfikowanym uzdrowicielem Anielskim oraz Reiki. Kasia pomogła, wsparła i zainspirowała już wielu dzięki mocy swoich obrazów i ich przekazu oraz pracy indywidualnej. Będąc umiejscowioną w Wicklow, jej główną inspiracją jest natura i tamtejsze miejsca mocy.

Gdzie i kiedy? Cross Guns Business Park, Unit 2/3, Royal Canal Bank, Phibsborough, Co. Dublin, D07 R52H 12 LUTEGO 2023 Godz: 14.00- 18.00 Cena: eur 55.00 early bird do 3 LUTEGO- eur 44.00) (w cenie wliczone przekąski oraz materiały, które będą zapewnione na miejscu)

REVOLUT KASIA RAJBA: 0892382454

bottom of page