pt., 26 cze | ONLINE

Zoom Ladies Night (26/06)

Zoomowa edycja naszego Lejdis już 26 czerwca o 19.00! Zapraszamy serdecznie na “Ladies Night” pod hasłem „Zdrowie na obcasach!” #GirlsPower👌💯 Impreza tylko dla kobiet 👠Wstęp FREE!
Rejestracja jest zamknięta
Zoom Ladies Night (26/06)

Czas i lokalizacja

26 cze 2020, 19:00 – 22:00 GMT+1
ONLINE

O wydarzeniu

Znowu mamy okazję do tego, aby spotkać się online w doborowym towarzystwie i dobrze się bawić, oczywiście podczas Ladies Night! Zoom Ladies Night to propozycja dla tych, dla których ważne jest dbanie o swoje ciało i zdrowie oraz swój rozwój osobisty! Tematem przewodnim będzie oczywiście zdrowie oraz pozytywne nastawienie do życia. Najnowsze inspiracje oraz trendy zdrowotne, które będą obowiązywać latem tego roku ✿ 

Goście spotkania:

Anna Górnik

Dyplomowany Mistrz Naturoterapii, terapeuka, wieloletni praktyki kierunkowej detoksykacji, regeneracji i oczyszczania organizmu z toksyn, pasożytów i bakterii. Przez 15 lat szkoliła się, uczestniczyła w kursach i kończyła szkoły w celu zdobywania wiedzy na temat ludzkiego organizmu. Dba o promocję zdrowia, edukację i czynnie mobilizuje do zdrowego stylu życia siebie, bliskich i ludzi napotykanych na swojej drodze, aby w przyszłości móc cieszyć się ZDROWYM ŻYCIEM. Autorka pracy naukowej „Wpływ toksyn na organizm człowieka” oraz Członek Rady Naukowej Polskiego Projektu NaturDay.

Emilia Lorenc

Diagnosta laboratoryjny, biolog molekularny, doradca dietetyczny. MACSLM, NTOI, www.lorencmedical.com

Partnerzy wspierający wydarzenie: 

ProVision Photography 

Digital Lotus 

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia

Rejestracja jest zamknięta

Udostępnij to wydarzenie