pt., 23 kwi | ONLINE

Zoom Ladies Night (23/04)

Kolejna edycja naszego LEJDIS znowu dzisiaj, 23 KWIETNIA o 19.00! Zapraszamy serdecznie na “Ladies Night” pod hasłem „ZDROWIE Inside Out!” #GirlsPower👌💯 Impreza tylko dla kobiet 👠Wstęp FREE!
Rejestracja jest zamknięta
Zoom Ladies Night (23/04)

Czas i lokalizacja

23 kwi, 19:00 – 21:00
ONLINE

O wydarzeniu

Zoomowe spotkanie Ladies Nights Club już dzisiaj, 23 KWIETNIA o 19.00👠  Zapraszamy serdecznie na “Ladies Night” pod hasłem „ZDROWIE Inside Out!” #GirlsPower👠👠 Impreza tylko dla kobiet 👌 Wstęp FREE!  

Czas i lokalizacja 23 KWIETNIA, 19:00 – 21:00  

SPOTKANIE ONLINE  

O wydarzeniu💯  

Znowu dzisiaj (23/04) mamy okazję do tego, aby spotkać się online w doborowym towarzystwie i dobrze się bawić, oczywiście podczas Ladies Night!  Zoom Ladies Night to propozycja dla tych, dla których ważne jest dbanie o swoje ciało i zdrowie oraz swój rozwój osobisty!  

W programie imprezy ciekawe prezentacje oraz interaktywne dyskusje na temat URODY I ZDROWIA. Tematem przewodnim tego spotkania będzie detox, terapie alternatywne oraz zdrowa suplementacja ✿ Wiosna to idealny czas na detoksykację! Odpuszczamy stare, to co nam służy, aby zrobić miejsce na nowe, lepsze, bardziej wspierające.  

PROGRAM SPOTKANIA 

 

💯 Katarzyna Joanna Czekaj - nutrition & health coach, mama dwojga maluchów, były pacjent nowotworowy, adwokat wolności w medycznych wyborach i naturalnego podejścia w dbałości o zdrowie - opowie o różnych terapiach przeciw przerostowi candida albicans.

Będzie dużo inspiracji dla ciała i ducha!  

Zapraszamy! 

Partner wspierający wydarzenie:

Digital Lotus

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia!

Udostępnij to wydarzenie