pt., 22 sty | ONLINE

Zoom Ladies Night (22/01)

Zimowa edycja naszego Lejdis już znowu w ten piątek, 22 stycznia o 19.00! Zapraszamy serdecznie na “Ladies Night” pod hasłem „ZDROWIE Inside Out!” #GirlsPower👌💯 Impreza tylko dla kobiet 👠Wstęp FREE!
Rejestracja jest zamknięta
Zoom Ladies Night (22/01)

Czas i lokalizacja

22 sty, 19:00 – 21:00 GMT
ONLINE

O wydarzeniu

Znowu w ten piątek (22/01)  mamy okazję do tego, aby spotkać się online w doborowym towarzystwie i dobrze się bawić, oczywiście podczas Ladies Night!

Zoom Ladies Night to propozycja dla tych, dla których ważne jest dbanie o swoje ciało i zdrowie oraz swój rozwój osobisty!

W programie imprezy ciekawe prezentacje oraz interaktywne dyskusje na temat URODY I ZDROWIA. Tematem przewodnim tego spotkania będzie zdrowa skóra, pozytywne nastawienie oraz zdrowa suplementacja ✿

PROGRAM SPOTKANIA

1. Spotkanie z Lidia Lewandowska -  założycielką firmy Simpli botanicals (wcześniej znanej jako Beauty Oils) udostępniającej 100% naturalne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała.

Niestety, nie możemy uciec przed zanieczyszczeniami, szkodliwym promieniowaniem UV oraz wszechobecnymi chemikaliami. To wszystko niszczy skórę, uszkadza komórki i wiele więcej. Mnóstwo produktów kosmetycznych na rynku zawiera chemiczne składniki, które zamiast pomagać, pozostawiają skórę podrażnioną i bez życia. Wyobraź sobie zdrową, piękna i naturalnie lśniącą skórę, wolną od alergii…- teraz to możliwe!  Zapraszamy na prezentacje Lidii Lewandowskiej z frmy Simpli botanicals oraz do zapoznania się podczas spotkana z ideą kosmetyki skórnej z glówną zasadą - POMAGAĆ NIE SZKODZĄC.

Produkty Simpli botanicals dostępne w sprzedaży online:

https://www.ladiesnightsclub.com/shop

2. Katarzyna Joanna Czekaj Nutrition & Health Coach, mama dwójki urwisów (8 i 4 lat), aktywistka i patriotka, fascynatka podroży i śródziemnomorskiej kuchni i kultury zaprasza na pogadankę o zdrowiu i urodzie. Kasia opowie jak zdrowe odżywianie i suplementacja może nie tylko wzmocnić układ odpornościowy, ale i naszą sprawność fizyczna, poziom energii a także odmłodzić wygląd.

Będzie dużo inspiracji dla ciała i ducha!

Zapraszamy!

Partner wspierający wydarzenie:

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia!

Rejestracja jest zamknięta

Udostępnij to wydarzenie