pt., 12 lut | ONLINE

Zoom Ladies Night (12/02)

Kolejna edycja naszego LEJDIS znowu w ten piątek, 12 LUTEGO o 19.00! Zapraszamy serdecznie na “Ladies Night” pod hasłem „ZDROWIE na obcasach” #GirlsPower👌💯 Impreza tylko dla kobiet 👠Wstęp FREE!
Rejestracja jest zamknięta
Zoom Ladies Night (12/02)

Czas i lokalizacja

12 lut, 19:00 GMT
ONLINE

O wydarzeniu

Znowu mamy okazję, aby spotkać się online w doborowym towarzystwie i dobrze się bawić, oczywiście podczas Ladies Night! 

Zoom Ladies Night to propozycja dla tych, dla których ważne jest dbanie o swoje ciało i zdrowie oraz swój rozwój osobisty!

W programie imprezy ciekawe prezentacje oraz interaktywne dyskusje na temat ZDROWIA. Tematem przewodnim tego spotkania będzie zdrowie i sposoby na jego poprawę 

Gość spotkania:

Anna Górnik

Dyplomowany Mistrz Naturoterapii, terapeutka, wieloletni praktyki kierunkowej detoksykacji, regeneracji i oczyszczania organizmu z toksyn, pasożytów i bakterii. Przez 15 lat szkoliła się, uczestniczyła w kursach i kończyła szkoły w celu zdobywania wiedzy na temat ludzkiego organizmu. Dba o promocję zdrowia, edukację i czynnie mobilizuje do zdrowego stylu życia siebie, bliskich i ludzi napotykanych na swojej drodze, aby w przyszłości móc cieszyć się ZDROWYM ŻYCIEM. Autorka pracy naukowej „Wpływ toksyn na organizm człowieka” oraz Członek Rady Naukowej Polskiego Projektu NaturDay.

Partner wspierający wydarzenie:

Digital Lotus

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia!

Rejestracja jest zamknięta

Udostępnij to wydarzenie