pt., 15 maj | WYDARZENIE ONLINE

Zoom Ladies Night

Zoomowa edycja naszego Lejdis już jutro 15 maja o 19.00! Zapraszamy serdecznie na “Ladies Night” pod hasłem „URODA INSIDE OUT!” #GirlsPower👌💯 Impreza tylko dla kobiet 👠Wstęp FREE!
Rejestracja jest zamknięta
Zoom Ladies Night

Czas i lokalizacja

15 maj 2020, 19:00
WYDARZENIE ONLINE

O wydarzeniu

 

Zoomowa edycja naszego Lejdis już jutro 15 maja o godzinie 19.00! Zapraszamy serdecznie na “Ladies Night” pod hasłem „URODA INSIDE OUT!” #GirlsPower👌💯 Impreza tylko dla kobiet 👠Wstęp FREE!

Znowu mamy okazję do tego, aby spotkać się online w doborowym towarzystwie i dobrze się bawić, oczywiście podczas Ladies Night!

Zoom Ladies Night to propozycja dla tych, dla których ważne jest dbanie o swoje ciało i zdrowie oraz swój rozwój osobisty!

Tematem przewodnim będzie oczywiście zdrowie, pozytywne nastawienie do życia oraz wszystko o detoxie. Najnowsze inspiracje oraz trendy zdrowotne, które będą obowiązywać w tym roku ✿

Niestety, nie możemy uciec przed zanieczyszczeniami, szkodliwym promieniowaniem UV oraz wszechobecnymi chemikaliami. To wszystko niszczy skórę, uszkadza komórki i wiele więcej. Mnóstwo produktów kosmetycznych na rynku zawiera chemiczne składniki, które zamiast pomagać, pozostawiają skórę podrażnioną i bez życia. Wyobraź sobie zdrową, piękna i naturalnie lsniaca skórę, wolną od alergii…- teraz to możliwe!  Zapraszamy na prezentacje Lidii Lewandowskiej z frmy BeautyOils oraz do zapoznania się podczas spotkana z ideą kosmetyki skórnej z glówną zasadą - POMAGAĆ NIE SZKODZĄC. 

Partnerzy wspierający wydarzenie:

ProVision Photography

Digital Lotus

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia!

Rejestracja jest zamknięta

Udostępnij to wydarzenie