pt., 09 kwi | ONLINE

Zoom Ladies Night (09/04)

Kolejna edycja naszego LEJDIS znowu w ten piątek, 9 KWIETNIA o 19.00! Zapraszamy serdecznie na “Ladies Night” pod hasłem „ZDROWIE Inside Out!” #GirlsPower👌💯 Impreza tylko dla kobiet 👠Wstęp FREE!
Rejestracja jest zamknięta
Zoom Ladies Night (09/04)

Czas i lokalizacja

09 kwi, 19:00 – 21:00
ONLINE

O wydarzeniu

Zoomowe spotkanie Ladies Nights Club już JUTRO, 9 KWIETNIA o 19.00👠  Zapraszamy serdecznie na “Ladies Night” pod hasłem „ZDROWIE Inside Out!” #GirlsPower👠👠 Impreza tylko dla kobiet 👌 Wstęp FREE!  

Czas i lokalizacja 9 KWIETNIA, 19:00 – 21:00  

SPOTKANIE ONLINE  

O wydarzeniu💯  Znowu w ten piątek (09/04) mamy okazję do tego, aby spotkać się online w doborowym towarzystwie i dobrze się bawić, oczywiście podczas Ladies Night!  Zoom Ladies Night to propozycja dla tych, dla których ważne jest dbanie o swoje ciało i zdrowie oraz swój rozwój osobisty!  

W programie imprezy ciekawe prezentacje oraz interaktywne dyskusje na temat URODY I ZDROWIA. Tematem przewodnim tego spotkania będzie detox, terapie alternatywne oraz zdrowa suplementacja ✿ Wiosna to idealny czas na detoksykację! Odpuszczamy stare, to co nam służy, aby zrobić miejsce na nowe, lepsze, bardziej wspierające.  

PROGRAM SPOTKANIA 

💯  Justyna Hajduk z HighDuck Psychotherapy & Coaching będzie mówić o Detoksie umysłu czyli o sposobach na poczucie się lżej na wiosnę.  

💯  Monika Kiedrowicz zrobi prezentacje pt. 'Akcja detox - skuteczne i zdrowe oczyszczanie' podczas której opowie jak skutecznie oczyścić i odmłodzić organizm z pomocą prostych i tanich rozwiązań.  

💯 Katarzyna Siakasiya opowie zaś o sposobach na odtrucie organizmu.  

Będzie dużo inspiracji dla ciała i ducha!  

Zapraszamy! 

Partner wspierający wydarzenie:

Digital Lotus

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia!

Rejestracja jest zamknięta

Udostępnij to wydarzenie