sob., 11 wrz | Dublin 20

TANTRA Ladies Night we wrześniu w Dublinie!

Zapraszamy Cię w piękną i transformującą podróż w głąb Twojego ciała, emocji, serca i duszy, byś na nowo odkryła połączenie z każdym aspektem Siebie, byś przebudzona, zaczęła żyć w przepływie!
TANTRA Ladies Night we wrześniu w Dublinie!

Czas i lokalizacja

11 wrz, 11:00 GMT+1 – 12 wrz, 16:00 GMT+1
Dublin 20, Unit 3, Palmerstown Business Park, Lucan Rd Old, Palmerstown Lower, Dublin 20, Irlandia

O wydarzeniu

Tantra definiuje energię seksualną jako najpotężniejszą energię twórczą na świecie. Dzięki jej mocy powstaje człowiek... i cała nasza rzeczywistość!

Data:    11-12 Wrzesień 

Godzina: 11.00 - 16.00    

Miejsce: Palmerstown Business Park. Old Lucan Road, Palmerstown, Dublin 20, Co. Dublin  

Cena:    150 Euro

Limit miejsc: 12  

Event: Tantra Ladies Night  

Warsztat poprowadzi Gosia Rutkowska

   

Głęboko transformujący weekend, który obudzi twoją energię seksualną i pozwoli przekształcić stare wzorce i nawyki!

Mamy tą moc w naszych ciałach ale niekiedy zapominamy z niej korzystać bądź z jakiś przyczyn tracimy do niej dostęp. Wychowanie w poczuciu winy i wstydu, brak czułego dotyku oraz poczucia bycia kochaną i docenianą blokują jej swobodny przepływ. Przyszedł czas dla kobiet, by powróciły do swojej mocy, ukrytej w naszych łonach.

W tantrze w świadomy sposób odkrywamy drogę do naszej energii seksualnej po to, by używać jej do kreowania naszego życia w niepowtarzalny, wolny od lęku sposób. Przebudzona, świadoma energia seksualna może odmieniać nasze życie. Poprzez głęboki, świadomy kontakt z naszym ciałem, z emocjami możemy powrócić do Siebie, by zacząć Żyć pełnią Życia.

Zapraszamy Cię w piękną i transformującą podróż w głąb Twojego ciała, emocji, serca i duszy, byś na nowo odkryła połączenie z każdym aspektem Siebie, byś przebudzona, zaczęła żyć w przepływie.

Program warsztatu :

- świadome kontaktowanie się z ciałem, z emocjami i ich wyrażanie

- uwalnianie blokad na poziomie energetycznym

- rytuał połączenia Serca i Joni

- odkrywanie i doświadczanie różnorodnych aspektów energii kobiecej

- świadomy dotyk, który uzdrawia

- odkrywanie swojego cienia i transformowanie go w swoją moc

- dzielenie się w przestrzeni miłości i akceptacji

Techniki:

- tantryczne medytacje i rytuały

- taniec

- praca z ciałem i oddechem

- praca z energią i emocjami

- krąg kobiet

Ten warsztat jest zaproszeniem dla kobiet, które chcą rozwijać się jako kobieta z pełnym potencjałem. Tantra daje nam możliwość odkrywania i rozwijania naszych kobiecych cech: na poziomie seksualnym, emocjonalnym i duchowym. To ścieżka dla tych, którzy chcą zacząć żyć pełnią swojego potencjału. Tantra zaprasza Cię do rozpoznania swojej prawdziwej natury jako istoty ludzkiej, jako kobiety. Zbadamy moc naszej energii seksualnej, która, przebudzona, może naprawdę otworzyć twoje serce, poszerzyć twoją świadomość i zaprowadzić Cię prosto do Twojej duszy.

Gosia Rutkowska

Tantra pojawiła się na mojej drodze już 10 lat temu, kiedy to zawirowania życiowe zaprowadziły mnie na warsztaty dla kobiet, prowadzone przez wspaniałą nauczycielkę Santoshi Amour. Była to dla mnie niesamowita transformacja, skok na bardzo głęboką wodę i rozkwit mojej kobiecości. Po skończeniu całego kursu postanowiłam bardziej zgłębić Tantrę rozpoczynając dwuletni certyfikowany kurs nauczycielski w Międzynarodowej Szkole Tantra Essence, prowadzonej przez uznaną na całym świecie mistrzynię Tantry, uczennicę Osho - Mahasatvaa Ma Ananda Sarita. http://www.tantra-essence.com/

Idąc dalej w tym kierunku skończyłam roczny certyfikowany kurs masażu tantrycznego w Czechach prowadzony przez John'a Hawkena. Od tamtego czasu wspieram moich klientów podczas ich podróży wgłąb siebie poprzez uzdrawiający świadomy dotyk - masaż tantryczny. http://www.thepathsoftransformation.com/?lang=en

Pracowałam również  jako wolontariusz na Festiwalu Bliss w Irlandii oraz na Noworocznym Festiwalu Angsbacka w Szwecji, a także asystowalam na warsztatach masażu tantrycznego w Polsce. Ukończyłam kurs Vipassany. Wspólnie z Martą Łyszkiewicz -Toropow prowadziłam warsztaty Tantry połączone z pracą z głosem i dźwiękiem.   Nieustannie zgłębiam temat kobiecości, seksualności,  życia w pełni i w zgodzie ze sobą: czerpiąc z różnej literatury: Shakti Mari Malan, Margo Anand, Prem Gitama czy sztukę szamanizmu na warsztatach Francoise Rambaurd, kursów i kregów  tantrycznych dla Kobiet u Soni Alicji Bednarek, kursów rozwojowych u Anny Migdał Szałankiewicz oraz webinarów jasnowidz Izabeli Tredowicz.

Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym oraz wykwalifikowanym opiekunem osób niepełnosprawnych (mentalnie i fizycznie). A ostatnio także certyfikowaną terapeutką biomasażu i poprawy kondycji fizycznej.  Praktyka uważności, świadomy oddech, taniec, ruch na świeżym powietrzu, spacery w towarzystwie i w samotności, kwiatki w ogrodzie, pochłanianie książek, delektowanie się ciszą i naturą...to moja codzienność...

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Kasią Forest (087 7489 517).

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • VIP
  €150
  €150
  0
  €0
 • VIP
  €150
  €150
  0
  €0
Suma€0

Udostępnij to wydarzenie