pt., 09 lip | Maum

POWER WEEKEND DLA KOBIET W CONNEMARA (9 - 11 LIPCA 2021)

Kobiecy weekend w Connemara z jogą słowiańską, mindfulness, spacerami nad morzem i zdrową dietą to to, czego potrzebujesz Ty i Twój organizm!
Rejestracja jest zamknięta
POWER WEEKEND DLA KOBIET W CONNEMARA (9 - 11 LIPCA 2021)

Czas i lokalizacja

09 lip, 16:00 GMT+1 – 11 lip, 16:00 GMT+1
Maum, Maum West, Co. Galway, Irlandia

O wydarzeniu

Jeśli masz dosyć codziennej rutyny, jesteś przytłoczona obowiązkami i masz wrażenie, że najchętniej wyjechałabyś na bezludną wyspę i nigdy nie wróciła – mamy dla Ciebie lepszy pomysł!

Kobiecy weekend w Connemara z jogą słowiańską, mindfulness, spacerami nad morzem i zdrową dietą to to, czego potrzebujesz Ty i Twój organizm.

Podczas zajęć z profesjonalistami, odpoczniesz, zregenerujesz się i nabierzesz nowych sił do działania. Uwierz, że po tym weekendzie wrócisz ze zdwojoną energią.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA KOBIECY WEEKEND W CONNEMARA Z JOGĄ SŁOWIAŃSKĄ, MINDFULNESS, SPACERAMI NAD MORZEM I ZDROWĄ DIETĄ?

Wybierając się na ten weekend możesz mieć pewność, że będziesz otoczona opieką profesjonalistów w swoich dziedzinach. Ten weekend w Connemara to propozycja dla kobiet, dla których ważne jest polepszenie ogólnego samopoczucia poprzez fizjoterapię, dietetykę czy ogólnie pojęty wellbeing. To 3-dniowy wyjazd pełen unikatowych warsztatów, dzięki którym poczujesz się lepiej, a przedstawione tam nawyki, będziesz chciała kontynuować w codziennym życiu. Jeszcze lepszym przeżyciom będzie sprzyjał camping w pięknie położonym miejscu w Connemara oraz pyszna, zdrowa dieta.

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO PODCZAS KOBIECEGO WEEKENDU W CONNEMARA Z JOGĄ SŁOWIAŃSKĄ, MINDFULNESS, SPACERAMI NAD MORZEM I ZDROWĄ DIETĄ?

- poranny Chi Gung oraz tybetańska praca z oddechem.

- słowiańska joga na plaży.

- piesza wycieczka do pobliskiego wodospadu oraz piesza wycieczka do Doliny Mamean ( medytacje łączenia się z elementami ziemi, wody, ognia, wiatru i przestrzeni w naturze).

- wieczorne mantry oraz prowadzone medytacje z misami, gongiem oraz innymi instrumentami muzycznymi.

- wegetariańskie oraz wegańskie jedzenie, świeże soki z wyciskarki wolnoobrotowej oraz smoothies.

- wieczorne ognisko z pieczonymi ziemniaczkami

Nasz weekend zacznie się w piątek o godzinie 16.00 i kończy w niedzielę o tej samej porze.

CO NALEŻY ZABRAĆ?

- Namiot, śpiwór, matę lub materac, aby było wygodniej spać, ręcznik, drugi ręcznik, jeżeli ktoś chciałby zanurzyć się w wodzie, strój kąpielowy, ciepłe ubrania sportowe, ciepłe ubrania do spania, latarkę, sportowe buty najlepiej dwie pary, mały kocyk i poduszeczkę oraz oczywiście wszystko to, na co macie ochotę. Weekend jest bezalkoholowy.

PROGRAM: * Przykładowy program (kolejność zajęć jest elastyczna, gdyż będziemy je synchronizować z pogoda)

Piątek: 15.00 - 16.00 - przyjazd do Connemara – rozstawienie namiotów, przygotowanie się do powitalnej kolacji. - 18.00 -19.00 – powitalna kolacja (wegetariańsko – wegańska) - 19.30 – 22.30 – spacer do pobliskiego wodospadu; medytacja połączenia z elementami ziemi, wody, ognia, wiatru i przestrzeni , powrót; wieczorna relaksacyjna Yoga Nidra, prowadzona medytacja oraz terapia dźwiękiem

Sobota: - 9.00 – Poranny Chi Gung oraz tybetańska praca z oddechem + świeżo wyciśnięty soczek po ćwiczeniach, świeże owoce w formie śniadania oraz smoothies - 11.00 - 13.00 - warsztat Mindfulness - 13.30 – lunch wegańsko - wegetariański - 14.30 – wyjazd do pobliskiej plaży oraz warsztat z Gimanstyki Słowiańskiej - 18.00 - 19.00 – kolacja - 19.30 – mantry, prowadzona medytacja oraz terapia dźwiękiem - 21.30 – ognisko z pieczonymi ziemniaczkami

Niedziela: - 9.00 – Poranny Chi Gung oraz tybetańska praca z oddechem + świeżo wyciśnięty soczek po ćwiczeniach, świeże owoce oraz smoothies w formie śniadania - 11.00 - 13.00 – Wycieczka do doliny Mamean ; medytacja połączenia z elementami ziemi, wody, ognia, wiatru i przestrzeni - 14.00 – lunch, podsumowanie pobytu oraz wykwaterowanie.

Program jest elastyczny i nie ma obowiązku udziału we wszystkich proponowanych zajęciach. Czas wolny pomiędzy warsztatami.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Kasią Forest (087 7489 517) albo Eva Fit (083 0713 415).

Bilety
Cena
Ilość
Suma
  • VIP
    €170
    €170
    0
    €0
Suma€0

Udostępnij to wydarzenie