czw., 09 lip | Biuro Podróży Wewnętrznej

Ladies Night Summer Party

Letnia edycja naszego Lejdis na żywo już 9 lipca (czwartek) o 18.00 w Radomsku! Zapraszamy serdecznie na “Ladies Night” pod hasłem „URODA INSIDE OUT!” #GirlsPower👌💯 Impreza tylko dla kobiet 👠Wstęp FREE!
Rejestracja jest zamknięta
Ladies Night Summer Party

Czas i lokalizacja

09 lip 2020, 18:00
Biuro Podróży Wewnętrznej, Radomsko, Polska

O wydarzeniu

Znowu mamy okazję do tego, aby spotkać się w Polsce w doborowym towarzystwie i dobrze się bawić, oczywiście podczas Ladies Night Summer Party!  

Ladies Night to propozycja dla tych, dla których ważne jest dbanie o swoje ciało i zdrowie oraz swój rozwój osobisty!  W programie imprezy ciekawe prezentacje oraz interaktywne dyskusje na temat URODY I ZDROWIA. Tematem przewodnim tego spotkania będzie jak wyglądać pięknie i zdrowo latem ✿

Goście spotkania:

18.00 - Prezentacja Anny Górnik na temat zdrowia, emocji oraz wpływu toksyn na organizm człowieka 👇❗️

Anna Górnik stawia życie ludzkie ponad wszystko. Terapeuta z powołania. Naturopatka z zamiłowania. Kocha pracę z ludźmi. Homeopatka, promotorka zdrowego życia. Autorka pracy naukowej „ Wpływ Toksyn na Organizm Człowieka” Członek Rady Naukowej Polskiego Projektu NaturDay. Opowie o tym jak ludzkie emocje, pozytywne myśli i życiowe sytuacje wpływają na organizm człowieka. Jak ważna jest każda myśl od dnia poczęcia. Podpowie czym kierować powinna się przyszła matka nosząc w sobie nowe życie i jakie emocje powinny towarzyszyć Nam od urodzenia do ostatniego tchu. Wzbudzi chęć panowania nad własnymi myślami i słowami aby „żyć zdrowym życiem”.

Kontakt do Ani w linku ⬇️ 

https://m.facebook.com/centrumzycie/

Podczas imprezy będzie możliwość konsultacji z Anną Górnik w promocyjnej cenie po i przed wykładem.

Konsultacja w cenie 100 zł

2 rodzaje testów :

  1. Vega test - sprawdzenie mikrobiologii w organizmie (pasożyty i grzyby).
  2. Biorezonans - ogólny przegląd organizmu - stan organów, niedobory witamin i minerałów), stan układu hormonalnego, porada dietetyczna.

Konsultacje w promocyjnej cenie 150 zł (normalna cena 300 zł)

3 rodzaje testów :

  1. Vega test - sprawdzenie mikrobiologii w organizmie (pasożyty, grzyby w tym candida albicans, bakterie, patogeny, borelioza, chlamydia).
  2. Biorezonans - ogólny przegląd organizmu - stan organów, niedobory witamin i minerałów), stan układu hormonalnego, porada dietetyczna.
  3. Haly rezonans - sprawdzenie stanu emocjonalnego, patologia emocjonalna, emocjonalny wpływ na organy oraz stany zapalne wywołane stresem, dobór  soli mineralnych wg dr. Schüsslera, dobór leków homeopatycznych, porada dietetyczna.

Terapia mikrofalami rezonansu - 25 zł

19.00 – Ewa Młynek – ”Zdrowie i Uroda – jak zadbać o siebie latem ”. O tym jak wglądać lepiej i czuć się atrakcyjnie opowie nam Ewa Młynek - kosmetyczka, propagatorka holistycznej pielęgnacji zdrowia i urody.

Partnerzy wspierający wydarzenie:

1) Digital Lotus

2) Salon Kosmetyczny "evita"

#networking #LadiesNight #KobiecyBiznes #PrzedsiębiorczośćKobiet #pasja #Radomsko #WspółpracaKobiet #ladies #Polska #kobiety #polskibiznes #RozwojOsobisty #Kobiety #polishgirls #zdrowie #siłakobiet #femaleempowerment #Polki

Rejestracja jest zamknięta

Udostępnij to wydarzenie