LA DOLCE VITA ELITE BUSINESS MASTERMIND RENIĄ M. ORR

Dołącz do 3-MIESIĘCZNEGO PROGRAMU SUKCESU w BIZNESIE & W ŻYCIU OSOBISTYM DLA KOBIET, ZAKOŃCZONYM EKSKLUZYWNYM WYDARZENIEM NA ŻYWO W PARYŻU W  2021 !

BUSINESS MASTERMIND Z RENIĄ M. ORR JEST SZANSĄ DLA CIEBIE na ROZWINIĘCIE SWOJEGO BIZNESU ORAZ ZWIĘKSZENIE DOCHODÓW, NIE ZANIEDBUJĄC przy tym ŻYCIA OSOBISTEGO!

 

MAJĄC WSPARCIE RENI M. ORR - MIĘDZYNARODOWEGO TRENERA SUKCESU I STRATEGA BIZNESOWEGO, KTÓRA MA LATA DOŚWIADCZEŃ W KONSULTINGU BIZNESOWYM - wszystko możesz 

osiągnąć 

 

DZIĘKI takiemu WSPARCIU BĘDZIESZ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ DOSTRZEŻENIA NIEOGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCI DLA SWOJEGO BIZNESU ORAZ ULEPSZENIA SWOJEGO życia.

DOŁĄCZ DO BUSINESS MASTERMIND, JEŚLI CHCESZ :

 

- ZAPROJEKTOWAĆ LUB ULEPSZYĆ SWÓJ BIZNESPLAN Z 90-DNIOWĄ STRATEGIĄ ZGODNĄ Z CELEM TWOJEGO ŻYCIA

- ZBUDOWAĆ ŚWIADOMIE SWOJE BOGACTWO ORAZ ZMIENIĆ SWÓJ STOSUNEK DO PIENIĘDZY

- ZAPROJEKTOWAĆ SWOJEGO IDEALNEGO KLIENTA

- STWORZYĆ ATRAKCYJNE OFERTY, PAKIETY I PRODUKTY, ABY BYŁY ODPOWIEDNIE DLA TWOICH KLIENTÓW

ZBUDOWAĆ SILNY WIZERUNEK MARKI ORAZ  WYPROMOWAĆ USŁUGI I PRODUKTY

- NAUCZYĆ SIĘ JAK SKUTECZNIE PROWADZIĆ ROZMOWY SPRZEDAŻOWE ORAZ DBAĆ O KLIENTA ZA POMOCĄ INDYWIDUALNIE DOBRANYCH PAKIETÓW I PRODUKTÓW

 

- DZIELIĆ SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ ORAZ BYĆ SKUTECZNYM W NETWORKINGU 

KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z KLIENTAMI I ODBIORCAMI ONLINE I OFFLINE

 - JAK ZOSTAĆ INFLUENCEREM W SOCIAL MEDIA

- POZNAĆ SWOJE MOCNE STRONY ORAZ ODKRYĆ  SWOJĄ DUCHOWOŚĆ, TAK ABY STAŁA SIĘ DLA NAS WSPARCIEM

- OPANOWAĆ SZTUKĘ RÓWNOWAŻENIA ENERGII KOBIECEJ I MĘSKIEJ W BIZNESIE I ŻYCIU, ABY SZYBCIEJ OSIĄGNĄĆ SUKCES

RENIA M. ORR

​RENIA JEST MIĘDZYNARODOWYM STRATEGIEM BIZNESU, TRENEREM SUKCESU, PRELEGENTEM I WłASICIELKą LDV ELITE. JEST KONSULTANTEM BIZNESOWYM PRACUJĄCYM DLA FIRM Z FORTUNE 500. POJAWIA SIĘ W PRASIE I TELEWIZJI. JEST CZESTYM GOŚCIEM W PROGRAMACH TV NBC. POSIADA DŁUGOLETNIE doświadczenie w międzynarodowym biznesie, modzie, zdrowiu i coachingu. DZIĘKI TEMU JEST SKUTECZNA W projektowaniu spersonalizowanych strategii, które umożliwią kobietom osiągnięcie sukcesu, wolności finansowej i WYMARZONEGO stylu życia oraz ZREALIZOWANIE ich celiŻYCIOWYCH. Jej kariera rozpoczęła się od otwarcia pierwszego butiku z modą w wieku 18 lat, a następnie prowadzenia międzynarodowej firmy importowo-eksportowej w wieku 20 lat, po czym przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, aby zarządzać luksusowym spa obsługującym celebrytów i światowe elity w wieku około 30 lat. założyła TAKżE międzynarodową firmę coachingową mając 40 lat. Przez lata Renia pomagała swoim klientom w budowaniu światowej klasy biznesów, podnosząc ich profil branżowy, UCZĄC ICH efektywnej komunikacji, budując struktury i systemy oraz zmieniając ich sposób myślenia i system przekonań.

Więcej informacji